Воскресенье, 19.11.2017, 11:45
Приветствую Вас Гость страны Фантазии | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · Линеечки · RSS ]

Страница 9 из 13«1278910111213»
Форум Фантазии » Интересы жителей Фантазии » Религия » Часовня Фантазии (Тут мы молимся и просим Всевышнего за нас и наших близких)
Часовня Фантазии
YasminДата: Воскресенье, 19.01.2014, 15:20 | Сообщение # 81
Мечтатель
Награды: 14
Статус: Оффлайн

О Всеблагий Господи,я знаю, что великое счастье моё зависит от того, чтобы я Тебя полюбила всею душой и всем сердцем моим и чтобы исполняла во всём святую волю Твою. Управляй же Сам, о Боже мой, душой моею и наполняй сердце моё,я хочу угождать Тебе одному, ибо Ты Создатель и Бог мой. Сохрани меня от гордости и самолюбия, разум,скромность и целомудрие труды мои. Поелику же закон Твой повеливает жить людям в честном супружестве, то приведи меня, Отче Святый, к сему Тобою званию,не для угождения возжелению моему,но для исполнения предназначения Твоего, ибо Ты Сам сказал,нехорошо человеку быть одному и, создав ему жену в помощницы, благословил их расти,множиться и населять землю. Услышь смиренную молитву мою из глубины девичьего сердца Тебе воссылаемую, дай мне супруга  честного и благочестивого, чтобы мы в любви  с ним и согласии прославляли Тебя, милосердного Бога, Отца и Сына, и Святого Духа,ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

Прикрепления: 0141772.jpg(32Kb) · 1500787.jpg(80Kb)

КРУГОМ ТВОРЯТСЯ ЧУДЕСА-ИХ НАДО ВО ВРЕМЯ УВИДЕТЬ!!!

Счастливая_миллиардершаДата: Четверг, 30.01.2014, 00:02 | Сообщение # 82
Главный маг
Награды: 82
Господь мой! Да будет воля Твоя как на небе   и на земле!

Прошу  Тебя хранить родителей моих в здравии !
Прошу Тебя хранить детей моих!
Прошу Тебя хранить нашу Землю!
Благодарю Тебя Господь за всё милосердие, которое Ты оказываешь мне!
Управляй Господи моими мыслями и действиями!
Даруй мне мудрость и терпение!
Храни меня от плохих дел и мыслей!
Пусть всё будет не так как я хочу, а как Ты хочешь!
Во имя Отца и Сына и Святого Духа! Аминь.

птичка3027Дата: Вторник, 11.02.2014, 04:35 | Сообщение # 83
Волшебник Фантазии
Награды: 104
Господи Боже наш, Иисусе Христе!!   
Пречистыми устами Ты сказал нам:"Если двое из вас согласятся на земле просить о всяком деле, то чего бы ни попросили, будет вам от Отца моего Небесного!" С глубокой верой в непреложность слов Твоих и безмерное милосердие Твое просим Тебя - услышать рабов Твоих Татьяну, Михаила, Наталью, Надежду, Владимира, согласившихся смиренно просить тебя о болящем младенце рабе Твоей Мирославе- да подаждь ей исцеление. Однако не так как мы хотим, а как ты. Господи! да будет на все воля твоя светлая. Аминь.

lesik-21Дата: Вторник, 11.02.2014, 22:52 | Сообщение # 84
Житель Фантазии
Награды: 11
Господи дай здоровья нашим детям!!!
Сильная молитва матери о здоровье ребенка«Господи Иисусе Христе, буди милость Твоя на детях моих (имена), сохрани их под кровом Твоим, покрый от всякаго лукаваго похотения, отжени от них всякаго врага и супостата, отверзи им уши и очи сердечныя, даруй умиление и смирение сердцам их. Господи,все мы создание Твое, пожалей детей моих(имена),и обрати их на покаяние. Спаси, Господи, и помилуй детей моих(имена), и просвети им ум светом разума Евангелия Твоего, и настави их на стезю заповедей Твоих, и научи их, Спасе, творити волю Твою, яко Ты еси Бог наш».

ЧародейкаДата: Суббота, 15.02.2014, 23:30 | Сообщение # 85
Житель Фантазии
Награды: 17

О блаженная мати Матроно,услыши и приими ныне нас, грешных, молящихся тебе,навыкшая во всем житии твоем приимати и выслушивати всех страждущих и скорбящих, с верою и надеждою к твоему заступлению и помощи прибегающих,скорое поможение и чудесное исцеление всем подавающи;да не оскудеет и ныне милосердие твое к нам, недостойным, мятущимся в многосуетнем мире сем и нигдеже обретающим утешения и сострадания в скорбех душевных и помощи в болезнех телесных: исцели болезни наша, избави от искушений и мучительства диавола, страстно воюющаго,помоги донести житейский свой Крест,снести вся тяготы жития и не потеряти в нем образ Божий, веру православную до конца дней наших сохранити,упование и надежду на Бога крепкую имети и нелицемерную любовь к ближним; помоги нам по отшествии из жития сего достигнути Царствия Небеснаго со всеми угодившими Богу,прославляюще милосердие и благость Отца Небеснаго,в Троице славимаго, Отца и Сына и Святаго Духа, во веки веков. Помоги, матушка Матрона, соедини судьбы моей дочери Анастасии и, предназначенной ей судьбой, второй половинки узами скорого, удачного и счастливого брака!  
Аминь.
Прикрепления: 0071117.jpg(18Kb)

lesik-21Дата: Воскресенье, 16.02.2014, 19:24 | Сообщение # 86
Житель Фантазии
Награды: 11
Молитва святой Параскеве Пятнице о рождении девочки 
О святая и преблаженная мученице Христова Параскево, красото девическая, мучеников похвало, чистоты образе, великодушных зерцало, премудрых удивление, веры христианския хранительнице, идольския льсти обличительнице, Евангелия Божественнаго поборнице, заповедей Господних ревнительнице, сподобльшаяся приити ко пристанищу вечнаго покоя и в чертозе Жениха твоего Христа Бога светло веселящаяся, сугубым венцем девства и мученичества украшенная!Молим тя, святая мученице, буди о нас печальница ко Христу Богу. Его же преблаженнейшим зрением присно веселитися; моли Всемилостиваго, иже словом очи слепым отверзе, да избавит нас от болезни очес наших, телесных вкупе и душевных; разжени твоими святыми молитвами темный мрак прибывший от грехов наших, испроси у Отца Света свет благодати душевным и телесным очесем нашим; просвети нас, омраченных грехми; светом Божия благодати, да твоих ради святых молитв дастся безочесным сладкое зрение. О великая угодница Божия! О мужественнейшая дево! О крепкая мученице святая Параскево! Святыми твоими молитвами буди нам грешным помощница, ходатайствуй и молися о окаянных и зело нерадивых грешницех, ускори на помощь нам, ибо зело немощны семы. Моли Господа, чистая девице, моли Милосердаго, святая мученице, моли Жениха твоего, непорочная Христова невесто, да твоими молитвами пособствоваши, мрака же греховнаго избывше, во свете истинныя веры и деяний Божественных внидем во свет вечный дне невечерняго, во град веселия приснаго, в нем же ты ныне светло блистаеши славою и веселием безконечным, славословящи и воспевающи со всеми Небесными Силами Трисвятительное Единое Божество, Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь
МОЛЮ ,БЛАГОСЛОВИ НА РОЖДЕНИЕ ДОЧЕНЬКИ!!

Счастливая_миллиардершаДата: Пятница, 18.04.2014, 00:05 | Сообщение # 87
Главный маг
Награды: 82
Молитва за благодетелей 
Святой Антоний, пребывающий в единении с Господом, прошу тебя ходатайствовать перед Богом за всех людей, любящих меня и делающих мне добро. Моли Бога о рабах Божиих Надежде, Павле, Елене, Валентине, Дмитрии,Людмиле, Любови, Юрии, Галине, Елене, Галине, Ксении, Нине,Андрее, Любови, Екатерине, Валентине, Анне. Помни и о тех, кто в прошлом одарил меня своей добротой, помощью и утешением. Да осуществит Господь все их стремления и желания и щедро вознаградит их великодушие в жизни земной и вечной. Аминь.

Мила4090Дата: Пятница, 18.04.2014, 09:31 | Сообщение # 88
Фантазёр
Награды: 0
В поиске работы молятся святому мученику Трифону.МОЛИТВА СВЯТОМУ МУЧЕНИКУ ТРИФОНУ. О, святый мучениче Христов Трифоне, скорый помощниче всем, к тебе прибегающим и молящимся пред святым твоим образом скоропослушный предстателю!Услыши убо ныне и на вский час моление нас, недостойных рабов твоих, почитающих святую память твою. Ты убо, угодниче Христов, сам обещался еси прежде исхода твоего от жития сего тленнаго молитися за ны ко Господу и испросил еси у Него дар сей: аще кто в коей-либо нужде и печали своей призывати начнет святое имя твое, той да избавлен будет от всякаго прилога злаго. И якоже ты иногда дщерь цареву в Риме граде от диавола мучиму исцелил еси, сице и нас от лютых его козней сохрани во вся дни живота нашего, наипаче же в день страшный последняго нашего, издыхания предстательствуй о нас, егда темнии зраки лукавых бесов окружати и устрашати нас начнут. Буди нам тогда помощник и скорый прогонитель лукавых бесов, и к Царствию Небесному предводитель, идеже ты ныне предстоиши с ликом святых у Престола Божия, моли Господа, да сподобит и нас причастниками быти присносущнаго веселия и радости, да с тобою купно удостоимся славити Отца и Сына и Святаго Утешителя Духа во веки. Аминь.Святой мученик Трифон,помоги мне найти хорошую работу!

Сообщение отредактировал Мила4090 - Пятница, 18.04.2014, 09:32

pari1977Дата: Пятница, 18.04.2014, 16:27 | Сообщение # 89
Учитель Фантазии
Награды: 6
Молитва Души.
Душа моя, очистись от грязи и лжи!Душа моя, освободись от невежества и гордыни!Душа моя, обрети первозданную чистоту и силу!Душа моя, воссияй как солнце!Душа моя, воспой песню херувимов и серафимов:Алилуия. Алилуия. Алилуия.

pari1977Дата: Пятница, 18.04.2014, 16:29 | Сообщение # 90
Учитель Фантазии
Награды: 6
Молитва святой Параскеве Пятнице о рождении девочки  О святая и преблаженная мученице Христова Параскево, красото девическая, мучеников похвало, чистоты образе, великодушных зерцало, премудрых удивление, веры христианския хранительнице, идольския льсти обличительнице, Евангелия Божественнаго поборнице, заповедей Господних ревнительнице, сподобльшаяся приити ко пристанищу вечнаго покоя и в чертозе Жениха твоего Христа Бога светло веселящаяся, сугубым венцем девства и мученичества украшенная!Молим тя, святая мученице, буди о нас печальница ко Христу Богу. Его же преблаженнейшим зрением присно веселитися; моли Всемилостиваго, иже словом очи слепым отверзе, да избавит нас от болезни очес наших, телесных вкупе и душевных; разжени твоими святыми молитвами темный мрак прибывший от грехов наших, испроси у Отца Света свет благодати душевным и телесным очесем нашим; просвети нас, омраченных грехми; светом Божия благодати, да твоих ради святых молитв дастся безочесным сладкое зрение. О великая угодница Божия! О мужественнейшая дево! О крепкая мученице святая Параскево! Святыми твоими молитвами буди нам грешным помощница, ходатайствуй и молися о окаянных и зело нерадивых грешницех, ускори на помощь нам, ибо зело немощны семы. Моли Господа, чистая девице, моли Милосердаго, святая мученице, моли Жениха твоего, непорочная Христова невесто, да твоими молитвами пособствоваши, мрака же греховнаго избывше, во свете истинныя веры и деяний Божественных внидем во свет вечный дне невечерняго, во град веселия приснаго, в нем же ты ныне светло блистаеши славою и веселием безконечным, славословящи и воспевающи со всеми Небесными Силами Трисвятительное Единое Божество, Отца и Сына и Святаго Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь 
Благослови на рождение дочери мою подругу Татьяну Х.

Форум Фантазии » Интересы жителей Фантазии » Религия » Часовня Фантазии (Тут мы молимся и просим Всевышнего за нас и наших близких)
Страница 9 из 13«1278910111213»
Поиск: